پښتو English فارسی

تعرفه و فرایند ثبت نام

فرایند ثبت‌نام نمایشگاه

  1. پس از مطالعه کامل ضوابط و شرایط نمایشگاه، به بخش فرم ثبت‌نام رفته و اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید.
  2. پس از تکمیل فرم ثبت‌نام، همکاران ما در دبیرخانه نمایشگاه برای هماهنگی جهت پیش‌پرداخت و جانمایی با شما تماس خواهند گرفت.
  3. ثبت‌نام کننده جهت رزرو قطعی موظف است ۳۰ درصد از هزینه کانتر را پرداخت کند و غیر این صورت، برگزارکننده هیچ تعهدی نسبت به اختصاص فضا به متقاضی ندارد. پرداخت هزینه به دلار خواهد بود، با این حال امکان پرداخت ریالی به نرخ روز فراهم است.
  4. برای انتخاب کانتر مورد نظر خود می‌توانید به بخش پلان نمایشگاه مراجعه کنید. جانمایی با اولویت ثبت‌نام انجام خواهد گرفت.
  5. تشکل‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مختلف، تخفیفاتی برای شرکت‌های ایرانی حاضر در ArianaICT در نظر گرفته‌اند که از طریق این سایت و در همین صفحه، اطلاع‌رسانی خواهد شد. با توجه به این کمک‌ها و تخفیفات، نرخ نهایی کانتر نیمه دوم اسفند به متقاضی اعلام شده و او موظف به پرداخت مابه‌التفاوت بلافاصله پس از آن است.
  6. خدمات مورد نیاز حضور در نمایشگاه، از قبیل ویزا، بلیت، هتل، ترانسفر و… در بخش ثبت‌نام تور ارایه شده است. با توجه به تعداد محدود پروازها به کابل (دو پرواز در هفته) لطفا هم‌زمان با ثبت‌نام کانتر، نسبت به رزرو تور خود اقدام کنید.
  7. امکان ارسال کالا جهت نمایش در کانتر نمایشگاهی به افغانستان فراهم شده است. برای اطلاعات بیشتر به بخش «ارسال کالا» مراجعه کنید.

 

تسهیلات و تخفیف‌ها

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بابت هزینه کانتر به هر شرکت فن آور (که شرکت دانش بنیان نباشند) تا مبلغ یکصد میلیون ریال و صندوق نوآوری و شکوفایی به هر شرکت دانش بنیان بابت هزینه کانتر تا مبلغ یکصد و پنجاه میلیون ریال که قول داده‌اند تا سقف دویست میلیون ریال افزایش یابد و در سایت صندوق نیز اعلام نمایند، و علاوه بر سایت نمایشگاه، شرکت‌های دانش بنیان باید مستقیماً در سایت صندوق نوآوری و شکوفایی نیز ثبت نام نمایند، یارانه پرداخت خواهند کرد.

 

برنامه سفر نخستین نمایشگاه ICT کابل ٢٠١٩

 

پرواز رفت از مشهد به کابل

پرواز برگشت از کابل به مشهد

تاریخ رفت از مشهد به کابل

روز

ساعت

 

تاریخ برگشت از کابل به مشهد

روز

ساعت بازگشت

1398/06/11

دوشنبه

04:00

 

1398/06/15

جمعه

07:00

  • در شهر تهران آژانس فطروس به آدرس و تلفن:

          تهران، خیابان استاد نجات الهی ، خیابان سپند شرقی  پلاک 36 طبقه اول

          تلفن تماس : 1120248-0912 آقای زالی  88899111-021

  • در شهر مشهد آژآنس یاس توس به آدرس و تلفن:

 احمد آباد بین رضایی 23 و 25

 تلفن 1817-0513 تماس حاصل فرمایند.

 

این شرکت نیز در حال مکاتبه با شرکت هواپیمایی ماهان جهت تخفیف بلیط می باشد.

نکته : لطفاً هرچه سریع تر نسبت به ارسال کپی پاسپورت نفرات حاضر در نمایشگاه اقدام نمائید زیرا قبل از صدور ویزا آژانس اقدامی برای رزرو بلیط هواپیما انجام نمی دهد.

 

 

 

 

حضور در نمایشگاه ArianaICT98

حامیان نمایشگاه